+86-917-3373399 info@yunch.tech
Про нас
Зв'яжіться з нами

Shaanxi Yunzhong Промисловість Девелопмент Ко, Лтд

Адреса: NO.128 Gaoxin Road, Баоцзи, провінція Шеньсі

ПК: 721013

Тел .: + 86-917-3373399

Факс: + 86-917-3373378

E-mail: info@yunch.tech

Про нас
Головна > Про нас

Shaanxi YunZhong Промислове Розвиток C o. , Ltd є провідним постачальником та виробником виробів з титанової млини. Ми підтримуємо один з найбільш повних інвентаризації титанової млинної продукції в класах ASTM , включаючи листи / пластини, труби / труби, фітинги, штанги , стрижні , кріплення та кування. Ми спеціалізуємося на просунутих металах для розчинення корозії, таких як титан, вольфрам, молібден, тантал, ніобій, нікелеві сплави, цирконій . І підтримувати поставлені заготовки для митних поковок.  

 

Наша компанія була визнана однією з небагатьох компаній, які мають виробничі потужності та широту технології, щоб забезпечити зростаючий попит на титан та його сплави. Використовуючи найсучасніші технології у виробництві та випробуванні обладнання для титану, ми також маємо дослідницькі потужності та систему для огляду постачальника, який   Гарантована якість наших титанових виробів.

 

З світовою штаб-квартирою в "Титановій долині" Баоцзи   Місто в провінції Шаньсі в Китаї, ми постачаємо продукцію в НПЗ, хімічну, целюлозно-паперову, фармацевтичну, 3D-друк, офшорні технології, десульфуризації димових газів, очищення води, продовольчої та напої промисловості, геотермальні, аерокосмічні, медичні та гоночні . Наші продукти та знання галузі, а також наше надійне інвентаризація дозволяють нам надавати неперевершену послугу та постійно постачати наших клієнтів титану, який їм потрібен. Ми маємо довготривале зобов'язання допомагати нашим клієнтам більш ніж у 50 країнах по всій Америці, Європа, Близький Схід і Африка, а також Азіатсько-Тихоокеанський регіон.


Yunch.png